Dla firmy

Bezpłatny audyt fotowoltaiczny

+48 515 217 252

Nasza oferta dla firmy

Umów się na bezpłatny audyt

Prowadzisz biznes i zastanawiasz się w jaki sposób zmniejszyć rachunki za prąd? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie, dzięki naszym panelom a twojej inwestycji, nie tylko zmniejszysz opłaty, ale całkowicie je wyeliminujesz, zapewniając sobie spokój, a twoim klientom, niższe ceny.

Bezpłatny audyt fotowoltaiczny

W oparciu o profesjonalny audyt fotowoltaiczny wykonywany przez naszych Ekspertów , każdy z Klientów otrzymuje indywidualne rozwiązanie dobrane na postawie przeprowadzonej analizy zapotrzebowania na energię elektryczną oraz zidentyfikowane możliwości montażowe panujące na terenie danej nieruchomości.

Projekt instalacji

Nasz zespół inżynierów wykona dedykowany dla Ciebie projekt elektryczny oraz wizualny Twojej instalacji  fotowoltaicznej. Zaproponowane rozwiązanie stworzymy  w oparciu o certyfikowane i spełniające normy zakładów energetycznych  podzespoły o najwyższej jakości.

Montaż instalacji

W oparciu o powstałą dokumentację techniczną wykonamy montaż instalacji fotowoltaicznej oraz wstępny rozruch. Czas montażu to około 1-3 dni dla instalacji o mocy nie przekraczającej 20 kW.

Zgłoszenie do sieci

Nasza praca  nie kończy się na montażu, nasz dział techniczny w ramach oferty przygotowuje również kompletne dokumenty niezbędne do przyłączenia instalacji.

Monitoring oszczędności

Na życzenie Klienta prowadzimy stały monitoring uzysków z instalacji, a w razie konieczności nasz dział serwisowy przygotowany jest na szybką reakcję. 

Nie czekaj! Bądź eko już od dzisiaj i napisz do nas!